Logistické služby

Logistické služby

Ako poskytovateľ komplexných služieb vypracujeme pre našich zákazníkov komplexný logistický koncept šitý na mieru pre vás, resp. pre váš projekt. S našimi pobočkami v Nemecku, Belgicku, Holandsku, na Slovensku, ako aj dcérskymi pobočkami podnikovej skupiny Axxum v Maďarsku, Českej republike a Belgicku disponujeme širokou sieťou lokalít s rozsiahlymi zdrojmi a fundovaným know-how, aby sme mohli organizovať optimálnu celosvetovú prepravu veľkých zariadení, modulov zariadení a náhradných dielov vzhľadom na náklady.

Naše služby:

 • Skladová logistika

  Od príjmu tovaru, cez prípravu tovaru až po zásobovanie výroby alebo montáž.

 • Obalová logistika

  Od dodávky baliacich materiálov z vlastnej firmy až po exportné balenie a premiestnenie komplexných zariadení a ťažkých nákladov.

 • Projektová logistika

  Koordinácia všetkých priamych exportných dodávok do niektorej z našich lokalít v blízkosti zákazníka alebo do niektorého z avizovaných prístavov Severného mora.

 • Distribučná logistika

  Od plánovania a riadenia všetkých procesov a zásielok, cez vytváranie prepravných dokladov, uzatvorenie potrebných poistiek, až po colné odbavenie v rámci procesu Atlas.

 • Logistické poradenstvo

  Analýza a optimalizácia zákazníckych logistických procesov (in a outbound).

Aktuality

Posledné pridané články

20.09.2016 Nová, výrobno-skladovacia prevádzka v Topoľčanoch.

Vážení zákazníci, s potešením si Vás dovoľujeme informovať o príprave novej, modernej výrobno-skladovacej prevádzky spoločnosti Repack, s.r.o. v Topoľčanoch.

 

Všetky aktuality

Menu
 
Kontakty

Sídlo spoločnosti:
REPACK s.r.o.,
Vajanského 3,
949 01 Nitra

Obchodný manažér:

Miroslav Lacika
Tel.: +421 903 101 133
E-mail: miroslav.lacika@axxum.eu

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x