Profil spoločnosti

Profil spoločnosti

REPACK, s.r.o. – priemyselné balenia

Naša spoločnosť je členom podnikovej skupiny Axxum a zameriava sa na technickú kompetenciu, vývoj a spoľahlivosť. Za viac než 40 rokov sa podniková skupina REPACK Industrie-Verpackungs GmbH stala vedúcim poskytovateľom komplexných služieb v oblasti balenia a logistiky na trhu so strojmi a zariadeniami. Okrem poskytovania všetkých služieb týkajúcich sa exportného balenia patria už dlhé roky k ťažiskám skupiny REPACK aj profesionálna priemyselná montáž a projektová logistika.

Naše hlavné oblasti:

  • Obalové riešenia šité na mieru pre stroje a zariadenia
  • Technické poradenstvo, engineering
  • Outsourcing služieb
  • Priemyselné montáže, demontáže a premiestňovanie strojov
  • Logistické služby
  • Výroba a predaj obalových materiálov

Kvalita a životné prostredie

Spôsob zaobchádzania s ohľadom na kvalitu a životné prostredie je pre nás samozrejmosťou a neoddeliteľnou súčasťou vedenia nášho podniku. V rámci všetkých úrovní podniku sa dbá na ekonomické použitie obalového materiálu šetrné ku zdrojom, aby sme prevzali zodpovednosť za naše životné prostredie a voči našim zákazníkom.

Naše prevádzkové procesy vždy zodpovedajú kvalitatívnym požiadavkám našich zákazníkov podľa zavedeného systému manažérstva kvality EN ISO 9001:2008. Ako oprávnený zástupca sme certifikovaní podľa zákonných bezpečnostných štandardov a od Spolkového úradu pre leteckú dopravu máme osvedčenie spracúvať v našich prevádzkach tovary pre leteckú prepravu. Výroba v našej prevádzke sa realizuje na základe smerníc HPE a naša spoločnosť je zaregistrovaná ako výrobca drevených obalov podľa IPPC ISPM 15.

Certifikovaný podľa ISO 9001:2008/Lokalita Slovensko a podľa smerníc pre balenia HPE

Aktuality

Posledné pridané články

20.09.2016 Nová, výrobno-skladovacia prevádzka v Topoľčanoch.

Vážení zákazníci, s potešením si Vás dovoľujeme informovať o príprave novej, modernej výrobno-skladovacej prevádzky spoločnosti Repack, s.r.o. v Topoľčanoch.

 

Všetky aktuality

Menu
 
Kontakty

Sídlo spoločnosti:
REPACK s.r.o.,
Vajanského 3,
949 01 Nitra

Obchodný manažér:

Miroslav Lacika
Tel.: +421 903 101 133
E-mail: miroslav.lacika@axxum.eu

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x